Kim jesteśmy?


Jesteśmy grupą pasjonatów i ekspertów w zakresie e-gamingu oraz hazardu internetowego, która postanowiła wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu na uczciwą i rzetelną informację na temat jednej z najpopularniejszych form rozrywki za pieniądze.

Mamy doświadczenie w polskich i zagranicznych kasynach. Znamy rynek. Testowaliśmy dziesiątki platform dla graczy. Poznaliśmy setki automatów, wirtualnych salonów z ruletkami i grami live. Uważnie czytaliśmy regulaminy przyznawania bonusów i premii lojalnościowych, testowaliśmy metody płatności i kontaktowaliśmy się z obsługą klienta drogą elektroniczną i przez telefon. Wszystko po to, aby móc w sposób najbardziej obiektywny ocenić dane kasyno i jego ofertę dla polskich graczy.

O czym piszemy?

Znajdziesz u nas artykuły i recenzje pełne aktualnych informacji na temat kasyn i oferowanych przez nie gier. Pragniemy stworzyć praktyczne kompendium wiedzy, będące przewodnikiem po aktualnych trendach i ofertach. W szczególności zajmujemy się:

  • Obiektywnym recenzowaniem kasyn – nasze recenzje powstają po drobiazgowym przetestowaniu wszystkich opcji w kasynie. Zakładamy konto, czytamy regulaminy, wpłacamy depozyty, odbieramy bonusy i przede wszystkim… gramy!
  • Opisami metod płatności – to bardzo ważny aspekt dla każdego gracza, zwłaszcza w czasach, kiedy do dyspozycji mamy dziesiątki wirtualnych portfeli, kart prepaid, pośredników i kryptowalut.
  • Recenzjami automatów – dostawcy naprawdę nas rozpieszczają! Jak wybrać spośród tysięcy różnych automatów te najciekawsze? Uczciwie testujemy różne gry, żebyś mógł po prostu poświęcić się rozrywce!
  • Recenzjami bonusów – szukamy różnych kruczków w regulaminach, żeby odsiać najlepsze bonusy i poinformować cię o tym, które kasyna najhojniej nagradzają polskich graczy.

Nasze doświadczenie

Nasz zespół składa się z praktyków. Każdy z nas spędził setki godzin na graniu w realu i w sieci i posiada spore doświadczenie dziennikarskie. Niektórzy z nas zajmują się kwestiami prawnymi, inni programistycznymi. Hazard online to nasza pasja i granie po prostu nas kręci, dlatego nasze doświadczenie opiera się przede wszystkim na praktyce i grze – robimy wszystko po to, abyś mógł jeszcze lepiej wykorzystać każda wydaną złotówkę w świecie kasyn online.