Kariera: Chcesz dla nas pracować?


Strona Kasynopl.com powstała w roku 2022. Od początku przyświecał nam jeden cel: pragnęliśmy stworzyć miejsce w sieci z najbardziej obiektywnymi i miarodajnymi informacjami na temat kasyn online dla polskich graczy. Dlaczego? Ponieważ branża hazardowa rozwija się niezwykle dynamicznie i coraz trudniej jest wyłowić informacje wartościowe od tych nieistotnych.Chcemy być głównym źródłem informacji na temat wszystkiego, co jest związane z kasynami internetowymi w Polsce. Regularnie publikujemy recenzje kasyn, oceniamy metody płatności oferowane polskim graczom, rzetelnie testujemy gry i dzielimy się wynikami naszej pracy z czytelnikami. Interesuje nasz wszystko, co jest związane z hazardem: informacje, plotki, nowinki techniczne, kwestie prawne i przede wszystkim sama gra – gdzie grać, żeby jak najlepiej spędzić czas!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Nieustannie poszukujemy osób z lekkim piórem, które pragną podzielić się swoją wiedzą z czytelnikami w przystępny sposób. Kręci cię granie online? Śledzisz z wypiekami newsy z branży? Umiesz wykonać dobry research przed przystąpieniem do pisania? Potrafisz odróżnić wiarygodne źródła od tych niewartych uwagi? Jeśli tak, czekamy na twoje zgłoszenie!

Napisz coś o sobie: gdzie mieszkasz, czym się zajmujesz, jakie posiadasz doświadczenie dziennikarskie. Poinformuj nas, które zagadnienia związane z kasynami online w szczególności cię interesują i na jaki temat chciałbyś pisać. Prosimy o dołączenie przynajmniej dwóch oryginalnych artykułów twojego autorstwa wraz z podaniem źródła publikacji. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kogo w szczególności szukamy?

Jeśli czujesz, że możesz coś wnieść do naszego zespołu, zapoznaj się z naszymi oczekiwaniami poniżej.

W szczególności poszukujemy osób, które:

  • posiadają wiedzę na temat branży hazardowej w Polsce i zagranicą,
  • mają doświadczenie w pisaniu na temat gier hazardowych,
  • posiadają lekkie pióro i umieją tworzyć artykuły bez lania wody, które czyta się z przyjemnością,
  • potrafią współpracować z redaktorem,
  • umieją samodzielnie lub według szczegółowych wytycznych przygotować artykuł o określonej liczbie znaków i na konkretny temat,
  • mają doświadczenie w posługiwaniu się słowami kluczowymi i mają wiedzę z zakresu SEO (umieszczanie słów kluczowych w tekście, używanie tagów i metatagów),
  • posługują się doskonałą polszczyzną,
  • są elastyczne, umieją pracować pod presją czasu i nie boją się nowych wyzwań.

Jeśli doczytałeś do tego miejsca i czujesz, że szukamy właśnie ciebie, skorzystaj z poniższego formularza.