Roszczenia o zwrot wpłat za niezrealizowane rejsy.

2022/03/17 10:04

Elektroniczne zgłoszaszanie roszczenia o zwrot wpłat za niezrealizowane rejsy.

Adres dla doręczeń.

2021/11/30 19:17

W związku z prowadzoną statutową likwidacją fundacji podaje się do publicznej wiadomości adres dla doręczeń.

Gwarancja Turystyczna.

2021/11/17 11:00

Osoby i podmioty zainteresowane skorzystaniem z gwarancji turystycznej z tytułu niezrealizowanych przez fundację wycieczek/rejsów, mogą wystąpienia i wnioski w sprawach wypłaty środków z tytułu gwarancji od ubezpieczyciela kierować na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Departament Turystyki, ul Jana Augustyńskiego 6, 80-819 Gdańsk.

Ogłoszenie likwidacji.

2021/11/02 16:58

Podaje się do publicznej wiadomości, że na podstawie Uchwał Głównej Kwatery ZHP podjęto procedurę statutowej likwidacji Fundacji Centrum Wychowania Morskiego ZHP z siedzibą w Gdyni.

Nowi kapitanowie s/y Zawisza Czarny II

2021/10/30 20:01

W ostatnich dniach października armator flagowego żaglowca Związku Harcerstwa Polskiego powołał dwóch nowych kapitanów s/y ZAWISZA CZARNY II. Szczegóły w artykule.

Pływania podczas Tygodnia Zawiszy

2021/06/16 14:15

Informujemy, że aktualnie na czas Tygodnia Zawiszy wyjątkowo Zawisza jest zacumowany na miejscu ORP Błyskawicy, korzystając z lepszej lokalizacji. W ramach wykupionego biletu na krótkie rejsy oraz nocne pływanie, zapraszamy właśnie tam, czyli na początek Nabrzeża Prezydenckiego.

W jakie rodzaje gier hazardowych możemy grać w kasynach na prawdziwe pieniądze online?

Współczesne kasyna online oferują szeroki wybór gier hazardowych, w które możemy grać na prawdziwe pieniądze. Tak naprawdę znajdziemy w nich wszystkie kategorie gier oferowane przez stacjonarne przybytki z grami hazardowymi, w tym automaty różnej maści, gry stołowe czy ruletkę. Do tego dochodzą zdrapki, bingo, czy coraz bardziej popularne gry typu crash.

W co dokładnie możemy zagrać online, stawiając zakłady w złotówkach, euro, bądź dolarach? Oto najpopularniejsze gatunki gier dostępne w kasynach na prawdziwe pieniądze:

  • Automaty jednoręki bandyta: to najbardziej popularnych gry w serwisach iGamingowych. Stawiamy w nich zakład i kręcimy bębnami z nadzieją na uzyskanie zwycięskiej kombinacji symboli. Jeśli będzie sprzyjało nam szczęście, uzyskamy nagrodę, której wysokość uzależniona jest od układu symboli na bębnach. W kasynach online zamiast fizycznych bębnów gracz widzi wirtualne pola na ekranie swojego urządzenia, wybiera liczbę linii, które chce obstawić, oraz wartość zakładu, a następnie naciska przycisk, rozpoczynający losowanie. Jeśli na linii wygrywającej pojawi się odpowiednia kombinacja symboli, gracz otrzymuje wygraną. Wysokość wygranej zależy od wartości zakładu i uzyskanej kombinacji symboli. Często w automatach do gier spotkamy różne funkcje bonusowe, takie jak darmowe spiny, które zwiększają szanse na wygraną.
  • Gry stołowe wideo: losowe gry hazardowe można dość łatwo zaadaptować do środowiska cyfrowego. Dotyczy to nie tylko automatów. Bez większego trudu programistom udało się stworzyć symulacje ruletki, blackjacka, baccarata, craps (kości), sic bo itd. O rozdaniu kart czy rzucie kośćmi nie decyduje tu krupier, ale algorytm. Korzystają z nich osoby dysponujące różnym budżetem.
  • Gry wideo poker: ta kategoria gier na pieniądze przypomina pokera. Jednak w wersji dostępnej w portalach z grami online gracz nie rywalizuje z maszyną. W zależności od wyniku losowania otrzymujemy wypłatę, bądź nie.
  • Gry na żywo: tutaj uczestniczymy w prawdziwej grze za pośrednictwem streamingu online. Przy stole spotykają się gracze z całego świata, zaś ruletkę bądź karty obsługuje krupier z krwi i kości.